
Instagram: Radijs scoort!
Dat de medewerkers van radijskwekerij Ortolanda een aardig balletje kunnen trappen, werd wel duidelijk tijdens...
Een overzicht van de bezoekers laat zien dat de wereld weer zijn weg naar FlowerTrials heeft gevonden, met uitzondering van landen waar lokale omstandigheden het reizen momenteel onmogelijk maken. Van Australië tot Brazilië en van Vietnam tot Zimbabwe: bezoekers meldden zich uit maar liefst 89 landen. Dat is 30% meer dan in 2019, wat opnieuw bevestigt dat FlowerTrials® echt een internationaal evenement is.
Gill Corless, Marketing Manager bij deelnemer Sakata en tevens FlowerTrials voorzitter: “Ik ben erg blij met het enthousiasme, de sfeer en de positiviteit dat zowel deelnemers als bezoekers deze week hebben getoond. Iedereen was gewoon blij tijdens FlowerTrials weer planten te zien en elkaar te ontmoeten. Oude banden werden aangehaald; nieuwe contacten werden gelegd. Terwijl onze wereld nog steeds voor uitzonderlijke uitdagingen staat, zoals blijkt uit de onvermijdelijke afwezigheid van vrienden, vierden degenen die het geluk hadden om wel te kunnen reizen de gelegenheid om elkaar te ontmoeten en de nieuwste ontwikkelingen in de veredeling van pot- en perkplanten te ontdekken. Namens de organisatie dank ik u allen en ik kijk ernaar uit u volgend jaar weer te mogen verwelkomen."
Dagelijkse videoboodschappen
Voor het eerst presenteerde FlowerTrials een dagelijks videobulletin op alle onlinekanalen om de sfeer vanuit deelnemers en bezoekers vast te leggen. Uitgebreidere opnames volgen de komende weken en zijn toegankelijk via de FlowerTrials social media of de website.
FlowerTrials was geopend van 14 t/m 17 juni 2022 in drie sierteeltregio's: Aalsmeer en Westland en het Duitse Rijnland Westfalen, met 61 veredelingsbedrijven die hun planten op 29 locaties presenteerden. In 2023 zal FlowerTrials opnieuw internationale bezoekers verwelkomen in week 23, van 13 t/m 16 juni.
Dat de medewerkers van radijskwekerij Ortolanda een aardig balletje kunnen trappen, werd wel duidelijk tijdens...
Het langdurig blokkeren van supermarktdistributiecentra kan het doen van de dagelijkse boodschappen in gevaar...
TuinbouwMarktplaats, dé online handelsplaats voor gebruikte tuinbouwmachines en -materialen, is vernieuwd. Op...
Team Koala wint Autonome Challenge 04-07-2022 10:50 |
Werken aan autonome kas in het AGROS-project 04-07-2022 10:42 |
Wat doet belichting met bestuivende insecten? 04-07-2022 10:40 |
Vakantiekrachten hebben banen voor het uitkiezen 04-07-2022 10:20 |
'Groot potentieel steenwol in aardbeienteelt' 04-07-2022 10:13 |
Gezien op TuinbouwMarktplaats... 04-07-2022 10:08 |
Decorum showt Diamond Yellow 04-07-2022 10:02 |
1,6 miljoen mensen voelden zich gediscrimineerd 04-07-2022 09:58 |
Afscheid chrysantenambassadeur 04-07-2022 09:56 |
Producten Modiform te bekijken in 3D en AR 04-07-2022 09:48 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties